696015544 studiowizja@op.pl

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografia pozwala na zatrzymanie w nieruchomych obrazach tego, co najważniejsze oraz warte zachowania pamięci. W przeciwieństwie do filmu pozwala na skupieniu się nad tą konkretną chwilą, nad ułamkiem sekundy, w którym emocje i uczucia są najmocniejsze. „Zdjęcia to powieść, którą za każdym razem czyta się od nowa…”

Zapewniamy naszym klientom nie tylko komfortowe warunki w czasie sesji, ale również najwyższą jakość zdjęć.

Wykonujemy zdjęcia reportażowe, ślubne, plenerowe, komunijne oraz zdjęcia z innych imprez zorganizowanych lub indywidualnych. W swojej ofercie mamy również sesje rodzinne, dziecięce, branżowe oraz reklamowe (produktu / wnętrz)

W pakiecie ślubnym oferujemy wydruk fotoksiążek, wydruk tradycyjnych albumów ślubnych dla pary młodej oraz rodziców oraz odbitki zdjęć w różnych wymiarach. Po obróbce sesja nagrywana jest na płytkę dvd i przekazywana Parze młodej.

Dlaczego zdecydować się na profesjonalnego fotografa ślubnego?

Profesjonalny fotograf zawsze pomoże w wyborze scenerii, narracji miejsca, zasugeruje swoje pomysły, w trakcie wykonywania zdjęć zauważy, czy para młoda dobrze na zdjęciu wygląda, pomoże rozwinąć Waszą wizję na sesje ślubną. Nierzadko doradzi coś, aby zdjęcia wyglądały profesjonalnie i zachwyciły każdego wprowadzając w życie klatkę uwiecznioną w ułamku sekundy.

 

Jako firma działająca na rynku od lat wiemy, że fotografia ślubna z przygotowań budzi w Parach Młodych ogromny sentyment. Fotografia z przygotowań ślubnych uwiecznia na zdjęciu emocje jakie towarzyszą Młodej Parze zaraz przed powiedzeniem sakramentalnego „TAK”, to właśnie dlatego warto zdecydować się na tego typu rodzaj zdjęć.

Każda sesja w plenerze jest inna i niepowtarzalna. Mogą to być zdjęcia umiejscowione w lesie, starej opuszczonej kamienicy czy w niezwykle klimatycznym Paryżu. Takie sesje również wykonywaliśmy. Należy zwrócić uwagę na fakt, że sesja ślubna plenerowa zajmuje trochę czasu dlatego najlepiej wykonać ją w inny dzień niż ślub.

Film ślubny jest zdecydowanie jedną z najważniejszych ślubnych pamiątek. Chętnie będziemy oglądali ją sami, pokażemy rodzinie czy po latach dzieciom. Ale to nie wszystko, co mamy Wam do zaoferowania! Podążając za duchem XXI wieku może warto urozmaicić swoją ślubną pamiątkę, nagrywając film nawiązujący do teledysku ślubnego?

Zobacz pełną galerię zdjęć odwiedzając nasze portfolio

zobacz galerię